Telefon: LÜTFEN iletişimi okuyun

Hacamatın Faydaları

Aynı Gruba Ait Bilgiler

Hacamatın Faydaları

Hacamat: Fıtrata aykırıklardan ARINMA , DETOKS, BOŞALIM uygulamasıdır.

Bedenimizde barınan ve temizlenemeyen toksin (kirlilik) lerin vücuttan detoks edilmesidir,  bu sebeple beden fıtri olarak aykırılıkların atılmasıyla birlikte bir zindelik kazanır yani bağışıklık güçlenir.

Böylelikle bedende ne tür hastalık olusa olsun hızlı bir şekilde iyileşme başlar.

Ülkemizde yaşam biçimi ve beslenme kültüründen sebep bedenlerimiz erken yaşlarda yoruluyor, bizim dikkat etmeyip hafife aldığımız birçok şey yıllar sonra birikip önümüze ciddi hastalıklar olarak çıkıkyor.

Buradan şu anlam çıkar ki hacamatı aslında hasta olmamak için yapmak gerekir, yani sizin bugün yaptığınız hacamat yıllar sonra önünüze çıkacak olan hastalıkların giderlmesini sağlar. 

 - Kan üretimi ile görevli organları uyarır. Kırmızı kan hücrelerini (alyuvarları) büyüten kanı katılaştıran, dolaşımı bozan fazla asitleri çıkarır.
-  Metobolizmayı düzenleyerek bağışıklık sistemini güçlendirir vücuda direnç kazandırır. Ağrıları giderir. Ödemleri çözer.
- Hacamat yaptıranlar daha az hastalıklara yakalanır, daha sağlıklı ve daha dinç görünüme sahip olurlar.
- Vücüda canlılık ve enerji verdiğinden dolayı cilt ve vücud daha genç görünür.
- Değişik nedenlerden dolayı vücudun belli noktalarında biriken toksinler dışarı alındığında vücudun bio elekrik enerji si ve aurası yoğunlaşır. Buda daha az uyku ve daha dinç yaşam demektir.
- Akciğer tarafından yeterince temizlenemeyen kan zamanla daha koyu hal alır, kılcal damarları tıkamaya neden olur. Hacamatla bu toksik maddeler arındırlarak organlar daha düzenli çaılşmaya başlar.

- Migren, bel fıtığı, eklem ve romatizma ağrıları için bir çok ilaçtan daha tesirli olup ilaçlar gibi hiç bir yan etkiside yoktur.
- Beyin fonksiyonlarını canlandırır Sağ ve sol beyin lobları daha etkin ve dengeli kullanılmaya başlanır.
- Hacamat yaptıran kişiler zamanla iç dünyalarında kendileri ve yaradanla barışık, çevresi sosyal, arkadaşları tarafından aranan birisi haline gelir. Bunun nedeni kaygı ve endişelerden arınmış herkes çevresine enerji ve huzur yayar. Pozitif enerji de denilen dengeli, sukunet hali olur.
- Diş eti çürümeleri, diş çürümesi, ağız kokusu ve diş eti hastalıkları Düzenli Hacamat yaptıranlarda olmaz!

Hacamat İslam ülkelerinde çok yaygın. .  Çin’den Almanya’ya – Malezya’dan Kanada ve Avustralya’ya kadar bütün dünyada kullanılan geleneksel bir tedavi yöntemi…
Hacamat iki türlü amaç için olur bunlar; 1-Korunma 2-Tedavi (Tedavi amaçlı olduğu zaman,mevsim ve ayın günleri gözetilmez, ancak haftanın günleri gözetilmeye çalışılır.)
Hacamat esnasında Ayet-el Kûrsi’nin okunması faydalıdır.(7 kere okunması gerektiğini söyleyenler vardır.) Şeytanın vesveselerine karşı kalbin arkasından yapılan hacamat çok faydalıdır.

EN FAYDALI YERLER

Hususen manevi noktalar

Başın arka tepe kısmı, iki kulak arkası, iki kürek kemiği arası ve kalp hizası hadislede geçen kısımlardır


Tags: Hacamatın Faydaları

DİĞER ALT BAŞLIKLAR

Hizmetlerimizden Bazıları

Blog Haberleri

Müşteri Hizmetlerimiz

Bize ulaşmanız halinde destek ekimiz tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

Destek Ekibimiz
Hızlı İltişim Bize Yazın
ŞİRKET PROFİLİ

Öncü Kuruluş

Şifa Hacamat Merkezi

Devamını oku...

Blog Haberleri
Popüler Tags

Hacamatın Faydaları

Son Eklenen İçerikler
© Powered By « G.W.T.A. ». Copyright 2017 © Şifa Hacamat Merkezi