Telefon: 0532 584 9776

F.A.Q.

Sıkça Sorulan Sorular

SORU: hacamat nedir kısa bi tanım yaparmısınız?

CEVAP: hacamat, hakkında birçok hadis`i şerif olan, sünnet olan maddi ve manevi bir tedavi yötemidir. yani hem bedeni hemde ruhsal, psikolojik bir tedavidir.

bedeni (migren gibi) hastalıklarımızla birlikte; manevi, psikolojik yani ruhsal (panik atak gibi) sorunlarımız içinde en etkili yöntemdir.

SORU: Hacamatta niçin saç kesilmesi gerekiyor. veya yapanlar niçin saç kesmiyor.

CEVAP: Hacamatta saç kesilmesi gerekir, sebebi ise vücutta en çok bakteri ve mikrop barındıran yani vücudun en kirli yerlerinden birisi saç diplerinin olmasıdır, Aslında en doğru Usul saçın kazınmasıdır, nasıl ki bir doktor Küçük bir cerrahi operasyonda bile vücudun en temiz yeri dahi olsa tüyleri alıyorsa, ki bunun sebebi enfeksiyon riskinden dolayıdır, hacamatta da kesinlikle saçın alınması gerekir.

Belki şöyle düşünebilirsiniz Ben yıllardır saç üstünden hacamat yaptırıyorum hiçbir şey olmuyor. Hiçbir şey olmadığını nereden bilebilirsinizki, bazen basit bir mikrop aylar sonra farklı bir hastalık olarak karşımıza çıkabiliyor.

Tedaviyi sağlıklı bir şekilde yapalım.
 
 
 
 

SORU: Hacamattan sonra işime gidebilirmiyim, dinlenmem gerekir mi?

CEVAP: Hacamat yapı itibariyle yapan EHİL BİR KİŞİ ile uygulanırsa, yaptıran kişi için kısa ve kola bir işlemdir.

vücuttan alınan kan atıl kan olduğundan vücuda çok fazla rahatsızlık vermez, dolayısı ile günlük yaşamınıza rahat bir şekilde devam edebilirsiniz.

© Powered By « G.W.T.A. ». Copyright 2017 © Şifa Hacamat Merkezi